W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie
z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
Usługi kurierskie forsend.com.pl

Rodzaj przesyłki

Paczka 1

Kolejne przesyłki

+-

Pamiętaj o podaniu poprawnych danych dotyczących przesyłki!
Jeżeli waga, kształt lub gabaryty będą niezgodne ze zleceniem, zostanie Ci naliczona na koniec miesiąca dopłata zgodnia z cennikiem!

Kurier Nazwa produktu Il. paczek Cena Czas dostawy U G P Opcje
Zmień firmę

Paczka 1

Szczegóły wysyłki

Usługi dodatkowe

Informacje o nadawcy

*Adres nadawcy to zawsze miejsce odbioru paczki!
Wybierz
* - pole jest wymagane Uzupełnij jak poprzednio

Konto użytkownikaInformacje o odbiorcy

Wybierz
* - pole jest wymagane Uzupełnij jak poprzednio

Dane do faktury vat


  • * Zgoda na wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej na podstawie § 3 ust. 1 Rozporządzenia ministra Finansów w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej z dnia 17 grudnia 2010 r. (Dz. U. Nr 249, poz. 1661) oświadczam, że wyrażam zgodę na wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej przez Markus sp. z o.o. sp.k. zgodnie z tym rozporządzeniem.    ** Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wystawiania i przesyłania faktur w formie elektronicznej. Ponadto oświadczam, że zostałam/em poinformowany o przysługujących mi uprawnieniach, w tym między innymi, o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz o prawie do ich poprawiania u usuwania. Oświadczam również, że podałam/em moje dane osobowe dobrowolnie.

Szybki
kontakt