W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie
z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
Usługi kurierskie forsend.com.pl

Jak to działa?

W naszej firmie masz możliwość złożenia zamówienia przez Internet:


Szybko

Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut


Łatwo

Przejrzysty formularz umożliwia wprowadzenie danych w odpowiednie pola i eliminuje ryzyko pomyłki


Wygodnie

Sam decydujesz o wyborze firmy, która ma zrealizować Twoje zamówienie oraz o terminie, w którym kurier ma odebrać Twoją paczkę.

  1. Wypełnij formularz szybkiej wyceny, który pozwoli Ci poznać orientacyjną wartość Twojej przesyłki kurierskiej. Wybierz odpowiedni rodzaj (paczkę, kopertę lub paletę), wagę wyrażoną w kilogramach oraz wymiary (długość, szerokość, wysokość). Zamówienia są przez nas realizowane na terenie Polski.
  2. Następnie kliknij: „Oblicz cenę”.
  3. Wybierz jedną z przygotowanych dla Ciebie ofert.
  4. Wypełnij dane teleadresowe nadawcy i upewnij się, że są poprawne. Pamiętaj o podaniu prawidłowego numeru telefonu, którzy ułatwi nam kontakt z Tobą.
  5. W taki sam sposób wprowadź dane odbiorcy.
  6. Wybierz konkretny dzień oraz godzinę odbioru przesyłki. Możesz wyszczególnić ramy czasowe, np. między godziną 15 a 16.
  7. Zamówienie jest już prawie gotowe – wystarczy już tylko opłacić je i czekać na wizytę kuriera. Po opłaceniu zamówienia otrzymasz e-maila z numerem listu przewozowego.

Jeżeli chcesz jeszcze szybciej i łatwiej dokonywać zamówień i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszej strony, załóż konto. Aby to zrobić, musisz się zarejestrować, wpisując swoje dane i podając login oraz hasło. Będą Ci one służyły do logowania się na naszej stronie.

Szybki
kontakt